Samenwerking Bress in Breda een feit!

There are no translations available.

Sinds 28 september 2011 verzorgen wij voor de BRESS in Breda Salsa en Zouklessen. De lessen worden gehouden op de woensdag avonden in het sportcentrum van de BRESS aan de Nieuwe Inslag 99 in Breda

De BRESS is de organisatie die zich actief inzet voor de BREdase Studenten Sport. BRESS biedt een breed scala aan sporten aan en hier is nu voor het sportcentrum ook Salsa en Zouklessen van Bailamos Latino aan toegevoegd. De lessen zullen worden gegeven door Erik en Nydia en het programma ziet er als volgt uit:

19.00-20.00 uur Zouk I (beginners) (zaal 8)
20.00-21.00 uur Salsa I (beginners, incl partnerring) (zaal 8)
21.00-22.00 uur Salsa Solo ( beginners, solo salsa dansen in een groep) (zaal 1)

Hoewel de benaming het anders doet vermoeden : De Salsa en Zouk lessen bij de BRESS zijn niet alleen voor studenten, deze lessen zijn ook toegankelijk voor Niet studenten en Niet Bress leden. Dus iedereen kan zich inschrijven!

Studenten krijgen op vertoon van hun BRESS kaart interessante kortingen!

Inschrijven kan voor BRESS kaarthouders via www.bress.nl en niet BRESS kaarthouders via www.bailamoslatino.nl

 

logo_bress

 
 

Weer

Overwegend bewolkt

7°C

Breda

Overwegend bewolkt
Luchtvochtigheid: 100%
Wind: ZW met 19 km/h
do
Mist
6°C / 12°C
vr
Mist
1°C / 11°C
Please update your Flash Player to view content.

Nieuwsbrief

Meld je hier aan

We have 12 guests online
BLFlyerakl

Deel ons via